Multimedia 

 

Staramy się aby każdy, wykonywany przez naszą firmę, projekt przebudowy multimedialnej samochodu spełniał w pełni Państwa oczekiwania. Jako firma z wieloletnim  doświadczeniem gwarantujemy wysoki  poziom jakości usług , czego najlepszym dowodem jest wielu zadowolonych klientów.

 

Samochód teoretycznie służy do tego, aby przemieszczać się w miarę sprawnie z punktu A do punktu B. Wszyscy jednak doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że auto staje się często naszym drugim domem. Spędzamy w nim wiele wolnych chwil, a więc dlaczego nie stworzyć w nim multimedialnego charakteru, jaki znamy ze swoich domów?
    Jesteśmy w stanie w pełni wykorzystać możliwości techniczne Twojego samochodu i przekształcić go w multimedialne centrum rozrywki. Montujemy wysokiej klasy stacje Multimedialne, Nawigacyjne, sprzęt Audio-Video, tunery CYFROWE DVB-T, odtwarzacze DVD, monitory LCD zagłówkowe jak i sufitowe oraz kamery cofania, a nawet konsole gier, z których z pewnością ucieszy się każdy mały pasażer. Realizując projekty wykorzystujemy fabryczne punkty montażowe lub dopasowujemy samochód do potrzeb montażowych sprzętu w sposób bardzo estetyczny, dzięki czemu samochód nie traci na wyglądzie.

 

Zaufały nam między innymi salony takich marek jak :
Mercedes, Audi, VW, Jeep, Toyota, Nissan, Mazda, Cadillac.

 

 

 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.