O FIRMIE

 

Misją firmy Craft jest nieustanny rozwój, który daje możliwości wykorzystywania najnowszych zdobyczy technologicznych.

Nasza firma istnieje od 2002 roku. W szczególności specjalizujemy się w modernizacji audio oraz wideo wszelkich pojazdów, niezależnie od marki, modelu czy wieku auta. Mamy wieloletnie doświadczenie w swojej pracy i zatrudniamy kadrę specjalistów dzięki czemu możemy zaoferować usługi na najwyższym poziomie. Nasz sklep Craftmedia Warszawa Car Audio Video oferuje radia samochodowe oraz montaż radia samochodowego.

 

Ponadto zajmujemy się wdrażaniem projektów systemów bezpieczeństwa, zarówno w prywatnych domach jak i w budynkach należących do firm czy instytucji. Montujemy nowoczesne systemy alarmowe oraz monitoring, który spełnia nawet najbardziej rygorystyczne normy, zapewnia nieprzerwaną pracę oraz oczywiście gwarantuje poprawę poczucia bezpieczeństwa. Tutaj także wykorzystujemy najnowsze zdobycze technologiczne, a dzięki pracy specjalistów z zakresu monitoringu obiektów możemy pochwalić się wysokim współczynnikiem zadowolenia naszych Klientów.

certyfikaty

 

 

 

 

PERFEKCJA

Przeprowadzamy liczne szkolenia dla naszych pracowników kończące się wydawaniem bardzo wartościowych certyfikatów. Jesteśmy zawsze na czasie i stale poszerzamy swoją ofertę. Montowane przez nas urządzenia elektroniczne w pojazdach to produkty najlepszych marek, cieszących się dobrą renomą i gwarantujących wygodę korzystania. Ponieważ jesteśmy perfekcjonistami to możesz być pewny, że zmodernizowane wnętrze Twojego samochodu będzie się prezentowało tak, jakby dosłownie zostało wykonane w fabryce.

OBSŁUGA

 

Firma Craft nie rzuca słów na wiatr. Najlepszym potwierdzeniem naszych wysokich kompetencji są nie tylko opinie bardzo zadowolonych Klientów, ale także wielomiesięczna gwarancja jaką udzielamy na wszystkie wykonane przez siebie prace. Wybierając nas wybierasz jednocześnie najlepszych specjalistów z branży, ludzi z pasją i doświadczeniem, którzy wiedzą jak sprostać Twoim wymaganiom i potrafią te projekty zrealizować.

 

Serdecznie zapraszamy.

WIELOLETNIE  DOŚWIADCZENIE

WIELOLETNIE

DOŚWIADCZENIE

FACHOWE  DORADZTWO

FACHOWE

DORADZTWO

DOGODNA  LOKALIZACJA

DOGODNA

LOKALIZACJA

SZYBKI CZAS  REALIZACJI

SZYBKI CZAS

REALIZACJI

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.