Immobilizery

 

W przypadku immobiliserów ich działanie polega na blokowaniu odpalenia pojazdu. Ich rozbrojenie może odbywać się na kilka sposobów: - zbliżeniowo, zazwyczaj wystarczy po prostu wsiąść do samochodu z nadajnikiem schowanym w torbie czy kieszeni, który rozbroi zabezpieczenie i wyłączy immobiliser; - przez ukryty przycisk, immobiliser rozbraja się poprzez jego naciśnięcie, a to sprawia, że nie trzeba pamiętać o zabieraniu ze sobą tradycyjnego nadajnika.

Jednym z podstawowych elementów oferty Craftmedia Warszawa są alarmy samochodowe, które pozwolą zabezpieczyć samochód przed kradzieżą. Montowane przez nas zabezpieczenia to przede wszystkim autoalarmy oraz immobilisery. Profesjonalny sprzęt, montowany w naszej firmie, minimalizuje ryzyko kradzieży pojazdu. W ofercie także montaż nadajników GPS ułatwiających zlokalizowanie skradzionego mienia. Alarm samochodwy to podstawowe zabezpieczenie przeciwkradzieżowe.

 

    Systemy GPS

 

Jako najbardziej rozbudowane technologicznie zabezpieczenie możemy zastosować nowoczesny system lokalizacji GPS. Dzięki temu nie tylko możemy na bieżąco śledzić położenie pojazdu lub łodzi. System może nas ostrzec poprzez wiadomość SMS lub telefonując do nas powiadamiając o próbie kradzieży Zapraszamy do zapoznania się z naszą bardzo bogatą ofertą zabezpieczeń samochodów oraz łodzi. Montaż zabezpieczeń takich jak autoalarmy wykonywany jest oczywiście przez specjalistów co gwarantuje jego sprawne działanie. Wszystkie zabezpieczenia posiadają wymagane przez ubezpieczalnie homologacje jak i certyfikaty skuteczności w danych grupach zabezpieczeń.

 

 

 

 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.