Oklejanie samochodów folią Warszawa

 

Zajmujemy się profesjonalnym oklejaniem samochodów w Warszawie. Stosujemy folię najwyższej jakości, która gwarantuje wieloletnią trwałość. Nowoczesne folie sprzedawane są w przeróżnych kolorystykach, w tym także w wersjach metalicznych oraz imitujących karbon

 

Zmiana koloru auta, całości lub poszczególnych elementów odmieni Państwa pojazd nie do poznania. Można zastosować wzór z własnym nadrukiem w postaci reklamy lub zwykłą folię barwną, aby odmienić kolorystykę pojazdu.

 

Czasem wystarczy zwykła zmiana koloru lusterek czy dachu, aby diametralnie odmienić wygląd pojazdu i nawet podnieść znacząco jego wartość. Oklejanie folią doskonale chroni auto przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Nowoczesne materiały nie niszczą lakieru w czasie procesu nakładania i zapewniają idealną warstwę chroniącą przed korozją, zadrapaniami, solą i innymi czynnikami niszczącymi lakier. Oklejanie samochodów jest na ogół tańsze niż tradycyjne malowanie. Wykonywany przez nas oklejanie folią gwarantuje estetyczne wykończenie oraz pełne zabezpieczenie lakieru. Folię można bardzo łatwo usunąć, na przykład przed sprzedażą pojazdu, aby przywrócić pierwotną barwę. Żywotność wynosi nawet 10 lat i może być konserwowana dokładnie tak samo jak lakier. Przekonaj się sam jak niewiele wystarczy, aby zmiana koloru auta była możliwa. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.

 

 

 

                                                                                 

 

 

 
Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.