KAMERA, DASHCAM, DASH CAM, REJESTRATOR, REJESTRATOR JAZDY, KAMERKA, SAMOCHODOWA, SAMOCHÓD, BLACKVUE, DR770X
DlackVue DR770X-2CH

Natywny tryb parkowania


Dołączony kabel okablowania


Urządzenia z serii DR770X można podłączyć na stałe do panelu bezpieczników pojazdu w trybie parkowania bez konieczności stosowania opcjonalnych akcesoriów. Kamera samochodowa automatycznie przełączy się w tryb parkowania po wyłączeniu zapłonu pojazdu. Odcięcie napięcia i timer można ustawić w aplikacji BlackVue.

 

Obsługa akcesoriów trybu parkowania


Seria DR770X jest również kompatybilna ze wszystkimi zestawami i akumulatorami trybu parkowania BlackVue.

GPS, Wi-Fi i opcjonalnie LTE


GPS: wizualizuj lokalizację swojego pojazdu na mapie podczas odtwarzania wideo i nakładaj prędkość na filmy (można ukryć w ustawieniach).

Wi-Fi: umożliwia połączenie ze smartfonem lub tabletem BlackVue. Wi-Fi pozwala również Twojemu BlackVue łączyć się z BlackVue Cloud przez dowolny domowy lub mobilny hotspot Wi-Fi (router).

LTE: podłącz opcjonalny moduł łączności LTE* przez port USB, aby uzyskać najlepsze wrażenia z chmury.

(*) Karta SIM nie jest dołączona.

 

Skonfiguruj (łatwo) i zapomnij


Kamery samochodowe BlackVue są bardzo łatwe w instalacji. Przymocuj przednią część do przedniej szyby za lusterkiem wstecznym za pomocą dostarczonej taśmy dwustronnej.
W ten sposób kamera samochodowa jest niewidoczna dla oka kierowcy. Wystarczy podłączyć przewody zasilające do gniazda zapalniczki samochodowej / gniazda zasilania akcesoriów w pojeździe, a nagrywanie rozpocznie się automatycznie po włączeniu zapłonu (nie trzeba naciskać żadnego przycisku).
Po ustawieniu możesz o tym zapomnieć, wiedząc, że niezawodnie zarejestruje Twoją jazdę.

 

Wbudowany głośnik, czujnik uderzenia i wykrywanie ruchu


Głośnik: Twoja kamera samochodowa poinformuje Cię, kiedy się włączy, wyłączy lub wykryje błędy.
Akcelerometr: wykrywa uderzenia, aby uruchomić nagrywanie zdarzeń. Włącza tryb parkowania* podczas postoju przez 5 minut.
Automatyczne oznaczanie plików wideo: Podczas jazdy wbudowany akcelerometr (czujnik przyspieszenia) wykrywa uderzenia i nagłe zmiany prędkości. Podczas parkowania BlackVue wykrywa również wizualne ruchy wokół pojazdów (w trybie wykrywania ruchu i zderzenia).
Użyj filtrów w aplikacji BlackVue i przeglądarce: BlackVue oznacza wszystkie filmy (normalny, zdarzenie, tryb parkowania itp.), dzięki czemu można je filtrować i szybko znaleźć te, których potrzebujesz w przeglądarce BlackVue (Windows, Mac OS, Web ) lub aplikacji BlackVue (Android, iOS).

DlackVue DR770X-2CH

Cena: 2579 PLN
Ilość sztuk: 

Zapytaj o dostępność produktu przed zakupem!!!

 

BlackVue DR770X-2CH

 

Jest wyposażony w przednią i tylną kamerę Full HD, zasilany przez czujniki obrazu Sony STARVIS ™, zapewniające najlepszą jakość obrazu w każdym świetle. Obejmuje również rejestrator GPS, wbudowane Wi-Fi, łączność z chmurą, wykrywanie uderzenia i ruchu.

 

DR770X-2CH to dwukanałowa kamera samochodowa z łącznością BlackVue Cloud.


Zarówno przednia, jak i tylna kamera są wyposażone w podświetlane przetworniki obrazu Full HD Sony STARVIS™ , zapewniające najlepszą jakość obrazu w każdym świetle.
Ta ukryta kamera samochodowa ma również wbudowany GPS, Wi-Fi i natywną obsługę trybu parkowania za pośrednictwem dołączonego kabla.

Łatwe przeglądanie i pobieranie filmów dzięki aplikacji BlackVue.
Obsługa chmury przez hotspot Wi-Fi lub opcjonalny moduł LTE z wtyczką USB.

Podwójna kamera samochodowa w chmurze Full HD


Nocne nagrania nigdy nie wyglądały tak dobrze

Podwójne czujniki STARVIS™ w rozdzielczości Full HD 1080p (przód 60 / tył 30 klatek na sekundę).
Płynne filmy z przodu iz tyłu samochodu pod szerokim kątem widzenia 139°.
Podświetlane od tyłu przetworniki obrazu STARVIS zapewniają wyraźne szczegóły zarówno w cieniach, jak i światłach dzięki wysokiej czułości i szerokiemu zakresowi dynamicznemu.

Natywny tryb parkowania z wbudowanym monitorem napięcia w celu ochrony akumulatora pojazdu (kabel elektryczny w zestawie).

Dzięki bezpłatnej usłudze BlackVue Cloud sprawdzaj stan swojego samochodu z dowolnego miejsca io każdej porze.

 

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW


Imię / nick
Treść komentarza
OSTATNIO PRZEGLĄDANE PRODUKTY

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.