KAMERA SAMOCHODOWA, N4 PRO, NAJLEPSZA KAMERA SAMOCHODOWA, VANTRUE, VANTRUE N4 PRO, WIDEOREJESTRATOR, kamerka, dashcam, cam, dash cam, rejestrator samochodowy, rejestrator jazdy
Kamera samochodowa Vantrue N4 PRO

Kamera samochodowa Vantrue N4 PRO wyposażona jest w aktywny tryb parkingowy. Detekcja ruchu, detekcja kolizji, tryb lowbitrate oraz tryb poklatkowy. N4 PRO to ,,czarna skrzynka”, która sprawdza się idealnie nie tylko podczas jazdy ale także na parkingu, podczas nieobecności kierowcy.

UWAGA! Aby korzystać z trybu parkingowego należy dokupić opcjonalny adapter pod gniazdo OBD2 lub gniazdo bezpieczników.

Detekcja ruchu w Vantrue N4 PRO posiada 10 sekundowy bufor. Mamy nagrania 10 sekund przed wykryciem ruchu. Do tego wszystkiego sami możemy ustawić obszar detekcji ruchu. Monitoring naszego pojazdu poziom ekspert!

Urządzenie wyposażone jest także w tryb detekcji kolizji – wybudzi się i rozpocznie nagrywanie po wykryciu wstrząsu.

Tryb lowbitrate czyli tzw. tryb monitoringu to najbardziej skuteczny tryb parkingowy na rynku. W Vantrue N5 występuje on z 4 kamer jednocześnie co czyni go doskonałym!

Ostatni z trybów parkingowych do wyboru to tryb poklatkowy. W tym trybie kamera robi zdjęcia co 1 sekundę, a potem łączy je w jeden film.

 

Kupujesz produkt z oficjalnej polskiej dystrybucji z gwarancją producenta. Wideorejestrator posiada polskie menu oraz polską instrukcję obsługi.

 

 

Kamera samochodowa Vantrue N4 PRO

Kod produktu: 5904209821327
Cena: 1699 PLN
Ilość sztuk: 

Zapytaj o dostępność produktu przed zakupem!!!

 

Kamera samochodowa Vantrue N4 PRO to sprzęt z najwyższej półki jeśli chodzi o wideorejestratory. Mnogość funkcji, perfekcja wykonania i świetne nagrania. Jeśli szukamy czegoś topowego to inwestując w ten model nie będziemy zawiedzeni.

 

Vantrue N4 PRO to kamera samochodowa wyposażona w komendy głosowe, WiFi oraz aplikację iOS, Android, kondensator, obsługę kart pamięci 512gb. Nad jakością nagrań czuwa obiektyw Sony Starvis 2 generacji, który w połączeniu z trybem HDR spisuje się znakomicie w każdy warunkach. Każdy szczegół zostanie uchwycony.

 

Komendy głosowe (dostępne w j. angielskim) znacząco ułatwiają korzystanie z urządzenia. Za ich pomocą możemy włączyć lub wyłączyć ekran, wifi, zablokować nagranie, zrobić zdjęcie itd. Do korzystania z komend głosowych w Vantrue Nexus 5 nie jest wymagana perfekcyjna dykcja anglojęzyczna.

 

 

Wbudowany odbiornik WiFi ułatwia przeglądania naszych nagrań. WiFi pracuje także w zakresie 5GHz co sprawia, że przeglądanie czy pobieranie plików trwa dosłownie chwilę. Mocno rozbudowana, a zarazem niezwykle intuicyjna aplikacja Vantrue to kolejna zaleta tego 3-kanałowego wideorejestratora. Pobieranie, edytowanie nagrań oraz udostępnianie ich w social media to tylko niektóre z jej funkcji. Możemy pobrać raport z naszej podróży w formie pdf lub jpeg z którego odczytamy naszą średnią prędkość, ilość przejechanych kilometrów itp. Z pozycji aplikacji możemy również zaktualizować urządzenie.

Do tego wszystkiego na aplikacji możemy wyświetlić podgląd przez WiFi na żywo z Vantrue N4 PRO lub dokonać ustawień kamery.

 

  • Rozdzielczość: 2160P+1080P+1080P 30FPS
  • Tryb parkingowy: TAK
  • GPS: TAK
  • G-sensor: TAK
  • WIFI: TAK
OPINIE UŻYTKOWNIKÓW


Imię / nick
Treść komentarza
OSTATNIO PRZEGLĄDANE PRODUKTY

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.